Dél-Pest Megyei Egyházmegye

Hasznos oldalak

**ERŐS VÁR A MI ISTENÜNK!**

**Kedves Olvasó!**

Szeretettel köszöntjük abból az alkalomból, hogy érdeklődésével megtisztelte egyházmegyénk életét ennek a honlapnak megnyitásával.
Ebben az egyházmegyében 2005-ben 18 188 gyülekezeti tag élt, 2485 istentiszteletet és 4560 hittanórát tartottunk, 749 alkalommal osztottunk úrvacsorát, 8349 családot látogattunk meg.
Büszkék vagyunk a Dél-Pest Megyei Egyházmegyére.
Ebben az egyházmegyében sok fiatal lelkész dolgozik.
Ebben az egyházmegyében sok akarat, lendület, képesség és készség rejtőzik.
Ebben az egyházmegyében nem csupán munkatársi, hanem baráti kapcsolatokat próbálunk létrehozni.

Tudjuk, hogy sok hiányosságunk és kudarcunk is van, de próbáljuk jól csinálni. Szeretnénk, ha honlapunkon keresztül kicsit jobban is megismerne minket az, aki távol lakik.
Aki pedig közöttünk él, használja jól ezt a lapot, hogy ez is növelje rugalmasságunkat, informáltságunkat és közösségünket! Lépjen hát be! Egyszer pedig személyesen is találkozunk majd...!

Koczor Tamás
esperes

Napiige