Nádasdi Evangélikus Egyházközség

Nádasdi Evangélikus Egyházközség
A nádasdi evangélikus gyülekezet története
Gyülekezetünk főbb adatai
Alkalmaink
Igehirdetések
Szórvány településeink
Galériák
Rólunk írták

Szeretettel köszöntjük a Nádasdi Evangélikus Egyházközség honlapján!

Nagy örömünkre szolgál, hogy meglátogatta gyülekezetünk megújult honlapját!
Célunk, hogy bemutassuk közösségünk életét, ünnep- és hétköznapi alkalmait, továbbá, hogy gyülekezetünk közelében és a távolabb élő Testvéreink is tájékozódni tudjanak az aktuális eseményekről, alkalmakról és közérdekű információkról.

Mottónk: Egy-ház, ahol élet van! Reménységünk, hogy gyülekezeti tagoknak és érdeklődőknek egyaránt abban a tapasztalatban lehet részük, hogy gyülekezetünk család barát programokkal, közösségépítő, befogadó szeretettel feltöltődést kínál, s ahol mindenki megtalálhatja a maga helyét.

Új lehetőségként (2014. március 2-től) olvashatják a vasárnapi istentiszteletek igehirdetését.

Honlapunkat igyekszünk folyamatosan frissíteni, a közelgő programjainkról az „aktualitások” menüpont alatt tájékozódhat. Szívesen fogadjuk észrevételeit a honlappal illetve a gyülekezeti élettel kapcsolatban személyesen vagy emailben (nadasd@lutheran.hu)

Erős vár a mi Istenünk!

Kőrösi Krisztina lelkész

Napiige