Nyugati Evangélikus Egyházkerület
Tanulmányok a Nyugati (Dunántúli) Egyházkerületben
Tanulmányok, kiadványok
Böröcz Sándor: Kiáltás a mélyből

Ötödik kiadásban jelent meg Böröcz Sándor: Kiáltás a mélyből c. élettörténete.

Az eredetileg családi használatra szánt önéletrajz az 1948-ban letartóztatott evangélikus lelkész szenvedéstörténetét beszéli el. Koncepciós per után 25 évre ítélték, amelyből hat és fél évet töltött a szibériai Vorkuta szénbányájában. Az éppen 50 évvel ezelőtt hazakerült lelkész ma 93 éves. Jelenleg a Győr-Moson-Sopron megyei Vadosfán él.

Az Ordass Lajos Baráti Kör kiadásában megjelent könyve 1400 forintos áron kapható a Budapest Deák téri Huszár Gál Könyvesboltban, valamint a Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Levéltárában Böröcz Enikőnél (Üllői út 24. Tel: 06-20-224-61-16), a szerzőnél Böröcz Sándornál Vadosfán (Tel: 96/253-516) és a győri Öregtemplomban.

Püspöki jelentés 2001
Püspöki jelentés 2002
Püspöki jelentés 2003
Püspöki jelentés 2004