Amikor ehetsz jóllakásig, akkor vigyázz: ne feledkezz meg az Úrról! (5Móz 6,11?12) >>

Akciók
Presbiterképzés tananyaga
Áraink
Egyházi dolgozóknak
Evangélikusoknak
Nem evangélikusoknak
Csoportoknak
Terembérleti díjak

Evangelisches Bildungscentrum
Lutheran Institute of Education
Szellemi-lelki kincseink
Vendégkönyvünkből
Üzemanyagelszámoló program

2016. évi áraink

Tudatos stratégiánk szerint áraink olcsóbbak, mint a hasonló kategóriájú helyeké.

Gyermekkedvezmény: Gyermekek számára 1 éves korig napi 1.000.- Ft., 1-3 éves korig a szállás ingyenes, az étkezésre 50% kedvezményt adunk. 3-10 éves korig a teljes ellátás 50%-át számoljuk fel.

A bal oldali táblázatból kiválaszthatja az aktuális árakat!

Amennyiben a levélben visszaigazolt foglalást a vendég az itt tartózkodást megelőző 1 héten belül visszamondja, a teljes összeget köteles fizetni!

Az árak az idegenforgalmi adót nem tartalmazzák.

Ezek az árak a magyar állampolgársággal és magyarországi bejelentett lakhellyel rendelkezőkre érvényesek. A külföldi állampolgárok forintban fizetnek egyedi megállapodás szerint.

Jelentkezésüket várjuk a revfulop@lutheran.hu e-mail címen.

::Nyomtatható változat::

Evangélikus Egyház Gyülekezeti és intézményi honlapok Ordass Lajos Evangélikus Oktatási Központ Belsö oldalak