Teszt honlap

Teszt honlap
bojtosa
Tanfolyamok

Az Országos Egyházi Iroda számítógépes oktatótermében idén ősszel is indítunk számítógépes tanfolyamokat lelkészeknek és gyülekezeti segítőiknek.

2007 november 15. Haladó szövegszerkesztés (Szöveg 2.)
Összetett szövegszerkesztési feladatokat hajtunk végre és az ezekhez szükséges eszközök használatát tanuljuk meg: fejlécek, sablonok, stílusok használata és körlevelek készítése.

1. november 21. Gyülekezeti újság papíron és interneten (Újság) Újságkészítés és kiadványszerkesztés - papíron és interneten.
  2. november 22. Honlapszerkesztés (Honlap) Honlap tervezése és elkészítése az evangélikus honlapszerkesztőben. Közösségi portálok készítése Plone portálrendszerben.
  3. november 29. Gyülekezeti adminisztráció (SÜNI) A SÜNI program eddig elkészült moduljai: kapcsolatok, események kezelése, iktatás, lekérdezés, útnyilvántartás. A tanfolyam témája ezeknek a moduloknak a használata a gyülekezeti adminisztráció során.

A tanfolyamok egynaposak, 9:30-tól 17:00 óráig tartanak. Helyszín: az Üllői út 24. épület 2. emeleti tárgyalója. Előzetes jelentkezés szükséges Csüllög Péter rendszergazdánál (tel: 06-20-8242-012, e-mail: Peter.Csullog@lutheran.hu). Egy tanfolyamon max. 10 fő vehet részt. A tanfolyami díj (mely az ebédet is magában foglalja): 2500 Ft. Az útiköltséget a résztvevők vagy gyülekezetük fizeti (az Országos Egyház nem nyújt költségtérítést).

A gépkocsival érkezőknek parkolási lehetőséget sajnos nem tudunk biztosítani az Üllői út 24-ben. Parkolás céljából javasoljuk a város széli nagyobb parkolókat és a tömegközlekedés használatát. A környező utcák őrzött parkolóiban korlátozott számban, díjfizetés ellenében lehet parkolni. Őrzött parkoló található a Mária utcában, Bródy Sándor utcában és a Corvin mozi mögött.