Teszt honlap

Teszt honlap
Navigare...
Szövegelés

Az Internet Munkacsoport már évek óta összeállítja a Gyülekezeti számítógép pályázat "győztesei" részére a gyülekezeti munka megkönnyítéséhez használható szabad, ingyenes (freeware és shareware, nyílt forráskódú) programok gyűjteményét, melyet a nyertesek CD-n kapnak meg.

A szoftvereknek azonban napról napra újabb és újabb változatai jelennek meg, melyek esetenként igen hasznos plusz szolgáltatásokat, fontos hibajavításokat is tartalmazhatnak. Ezért úgy gondoltuk érdemes lenne összegyűjteni és mindenki számára elérhetővé tenni a gépekhez mellékelt programok aktuális változatát.

A programok kipróbálását mindenkinek ajánljuk, hisz ezek igen sok téren megkönnyíthetik a számítógépes munkát. Jó letöltést és sok sikert a programok felfedezéséhez.

2004 július 27.

2007 november 222.