Bakonyszentlászlói Evangélikus Egyházközség

Bakonyszentlászlói Evangélikus Egyházközség
Szállás, vendéglátás
Szállás

Ha több napot szeretnének nálunk eltölteni a hozzánk érkezők, ajánljuk számukra a település közepéhez közel álló vendégházat.

A képen látható épület felső szintjén a társalgóból négy kétágyas szoba, két fürdőszoba és egy főzőfülke nyílik. A ház csendes, nyugodt környezetben ideális hely a pihenésre.

Cím: 8431 Bakonyszentlászló, Vak Bottyán u. 5.

A vendégek Varga Zsuzsannánál tudnak jelentkezni a 30/411-1178-as mobilszámon, e-mailben pedig a zolivarga@invitel.hu címen.

A szállás ára: 1.800,- Ft + ÁFA/fő/éj

A Bakony szépségét látni akaró turisták hatalmas területeket barangolhatnak be. Távolabbról érkezhetnek hozzánk, vagy éppen tőlünk kiindulva célozhatnak meg más bakonyi tájakat. Éppen ezért ajánlunk a vidék tőlünk távolabbi pontján levő szálláslehetőséget is.

A Tési Evangélikus Egyházközség lelkészlakásának egy részét kulcsosházzá alakították, és egész évben várják a vendégeket.

Cím: 8109 Tés, Petőfi u. 22.

A vendégek Stanka Erikánál tudnak jelentkezni a 20/824-2502-as mobilszámon, e-mailben pedig a stankus@freemail.hu címen.

Árak: fűtés nélkül 900,- Ft/fő/éj, fűtéssel 1.500,- Ft/fő/éj

További információk a www.kirandulasok.hu és a www.kulcsoshaz.hu oldalon találhatók.

Vendéglátás