Gyóni Evangélikus Egyházközség

Gyóni Evangélikus Egyházközség
Képeslapküldés
Igéslapok

A teljes méret eléréséhez kattintson a képre!

Az Úrra tekintek szüntelen. (Zsolt 16,8) Én felnyitom sírjaitokat, és kihozlak sírjaitokból, én népem, és beviszlek benneteket Izráel földjére. (Ez 37,12b) ... a virága lehullik és szépsége elvész. Így sorvad el válalkozásaiban a gazdag is. (Jak 1,11)

Mint a város, amelynek csupa rés a kőfala, olyan az az ember, akinek nincs önuralma. (Péld 25,28) Nem kell félned a hirtelen földrengéstől, sem attól, hogy viharként rád törnek a bűnösök. (Péld 3,25) Mert a törvény Mózes által adatott, a kegyelem és az igazság Jézus Krisztus által jelent meg. (Jn 1,17)

Ezért, szeretteim kerüljétek a bálványimádást! (1Kor 10,14) ...legyetek tehát okosak, mint a kígyók, és szelídek, mint a galambok. (Mt 10,16) ...aki szeret minket, és vére által megszabadított bűneinktől ... (Jel 1,5)

Mindenkor örüljetek... (1Thessz 5,16) Lehet bőven arany és gyöngy, de a legdrágább kincs az okosan beszélő száj. (Péld 20,15) "Ez az én szeretett fiam, akiben gyönyörködöm, reá hallgassatok!" (Mt 17,5b)