Sárvári Evangélikus Egyházközség

Sárvári Evangélikus Egyházközség
Magvetés

A sárvári evangélikus gyülekezet hosszú időn keresztül adott ki gyülekezeti hírlevelet, Életjel, Csendes Szó, majd Magvetés címen. Ilyen kiadvány azonban egy ideig nem jelent meg. A gyülekezet presbitériuma 2000. őszén döntött úgy, hogy az igényelt tájékoztatót újra rendszeresen megjelenteti. Megalakult a lap szerkesztőbizottsága és az újságot 2000. adventjére a sárvári evangélikusok újra kezükbe foghatták. Az Internet segítségével reményeink szerint távoli barátaink is olvasni fogják, így képet alkothatnak a gyülekezet életéről. Szeretnénk a még meglevő példányok alapjána régi hírleveleket is az Internet nyilvánossága elé vinni. Rövid időn belül nálunk is megtekinthetővé válik a Sárvári Evangélikus Egyházközség folyóirata!

Addig is letölthetőek Magvetés példányai évfolyamonkénti, ZIP tömörítésben (lent, a kapcsolódó oldalaknál az évfolyamokra kattintva indíthatja el a letöltést), valamint megtekintheti őket az Evangélikus Portálon (kérjük, kattintson az alábbi linkre)!