Sárvári Evangélikus Egyházközség

Sárvári Evangélikus Egyházközség
Híreink

Böjti bibliaórai sorozatot tartunk, Sárváron február 15-tõl március 15-ig minden kedden, 17 órától, Rábapatyon február 16-tól március 16-ig minden szerdán 17 órai kezdettel

Böjti vasárnapokon 7,30-tól reggeli könyörgéseket tartunk sárvári templomunkban

Nõk Nemzetközi Ökumenikus Imanapját tartjuk március 8-án kedden 17 órai kezdettel a sárvári evangélikus tanácstermünkben.

Nemzeti Ünnepünkön március 15-én kedden 9,30 órai kezdettel ünnepi istentiszteletet tartunk a sárvári templomunkban.

Nagypénteken 16 órai kezdettel a celldömölki Ifjúsági Kör zenés passió feldolgozást ad elõ sárvári templomunkban.

Húsvét I. ünnepén 9,30 órai kezdettel konfirmandus ifjúságunk szolgálata gazdagítja az ünnepi istentiszteletet.

Húsvét II. napján, március 28-án, hétfõn 11 órai kezdettel Rábapatyon úrvacsorás ünnepi istentiszteletet tartunk.

Rendszeres gyülekezeti alkalmak
Az Evangélikus Egyházról