Ágfalvi Evangélikus Egyházközség

Ágfalvi Evangélikus Egyházközség
IFJÚSÁG
Ifjúság határok nélkül (Jugend ohne Grenzen) 2006

...megint megcsináltuk. A 2005-ös IHN alkalom folytatást követelt, ezért az ideit már nem csak kétnaposra, hanem egy egész hetesre terveztük (2006. július 10-15). Mivel most a loipersbachi evangélikus gyülekezet volt a vendéglátónk, az ágfalvi fiatalokkal naponta ingáztunk a határon át Ágfalva és Lépesfalva között. A sok sport, fürdőzés és játék mellett most egy különleges célt is magunk elé tűztünk: egy bibliai gyermekmusical betanulását és előadását. Ez utóbbi nagy sikerrel meg is történt, amikor a 35 gyermek (15 ágfalvi és 20 lépesfalvi) szombat este kb. 100 néző előtt előadta a zenés színdarabot a lépesfalvi Hauer fogadóban. Ezt közös grillezés követte a lelkészlakás udvarán. Egy szó, mint száz, megint nagyon jól éreztük magunkat, úgyhogy jövőre sem fogjuk ezt kihagyni...

Köszönetet mondunk ezúton is: - a Határőrség Győri Igazgatóságának - a lépesfalvi és az ágfalvi önkormányzatnak - az Ágfalvi Német Nemzetiségi Önkormányzatnak - a Mobilitásnak És FŐKÉNT a Mennyei Atyának, aki végig mellettünk állt, és vigyázta lépteinket.