Ágfalvi Evangélikus Egyházközség

Ágfalvi Evangélikus Egyházközség
LINKEK

Az itt található linkek mindegyike valamilyen egyházi, vagy keresztyénséggel kapcsolatos weboldalra mutat.

Kapcsolódó oldalak:

Csipetnyi Só
Csipetnyi Só független evangélikus magazin – ha teológiai és más hittel kapcsolatos tudományos cikkeket, prédikációkat, fordításokat szeretne olvasni, vagy megjelentetni :-) Szinte egyedülállónak mondható az oldalhoz tartozó vitafórum, ahol a legkülönbözőbb vallási, tudományos és társadalmi kérdésekről lehet eszmét cserélni.

Magyarországi Evangélikus Egyház
A Magyarországi Evangélikus Egyház hivatalos honlapja - arra az esetre, ha szeretne többet megtudni egyházunkról, rendezvényeiről, illetve ha egyházi személyek vagy intézmények elérhetőségére van szüksége.

Evangélikus Élet
Evangélikus Élet – az evangélikus egyház nyomtatásban megjelenő hetilapjának internetes változata.

Katolikus egyház
A Magyar Katolikus Egyház hivatalos honlapja.

Online Hittan
Online Hittan, avagy evangélikus egyszeregy mindenkinek – itt az evangélikus egyház tanításával ismerkedhet meg rövid és lényegre törő formában.

Protestáns Honlap
Protestáns Honlap - a magyar protestáns egyházakat és a közöttük levő együttműködést mutatja be.

Református egyház
A Magyarországi Református Egyház hivatalos honlapja.

CSOPORTJAINK
DEUTSCHE SEITEN