?Az örök Isten a te menedéked?? (5Móz 33,27) >>

Üzemanyagelszámoló program

Újdonságok

Luther-konferencia 2024.

Szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt a 2024. február 2 és 4 között megrendezésre kerülő Luther-konferenciára. Jelentkezni a revfulop@lutheran.hu címen lehet. >>

Presbiterképző tanfolyamok 2024 tavaszán

2024 egyházunkban az általános választás éve. Minden egyházkormányzati szinten választunk vagy megújítunk szolgálatukban testvéreket. Hogy presbitériumaink ne csak kirakat-testületek legyenek, hanem aki vállal erre jelölést, tisztában legyen a szolgálata lényegével és tényleg jó segítője legyen a lelkésznek és a gyülekezetnek, meghirdetjük az országos presbiterképző tanfolyamot. Az idővel és anyagiakkal való spórolás miatt ez most nem három, hanem két hétvége lesz a teljes kurzus – gazdag programmal, s a korábbiaknál sokkal gyakorlatiasabb képzéssel.

Egyházunk érdekében jöjjenek, hívogassanak, küldjenek résztvevőket a presbiterképző tanfolyamra. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit aki már presbiteri szolgálatot végzett, olyanokat, akik most lesznek presbiterek és minden érdeklődőt, aki kíváncsi arra, hogy milyen szolgálat folyik az egyházunkban.

Részletes információ és program itt olvasható: >>

8253 Révfülöp, Füredi u. 1.

A kapcsolatot kérjük elsősorban e-mailben vegyék fel az intézménnyel a revfulop@lutheran.hu

e-mail címen.

Köszönjük! >>

Evangélikus Egyház Gyülekezeti és intézményi honlapok Ordass Lajos Evangélikus Oktatási Központ