Szolnoki Evangélikus Egyházközség

Szolnoki Evangélikus Egyházközség
Adó 1% felajánlás

Ebben az esztendőben is lehetőségünk nyílik személyi jövedelemadónk kétszer (!) egy százalékáról rendelkezni.
Az első 1%-ot valamelyik, bíróságon bejegyzett egyház részére, a másodikat egy alapítvány vagy társadalmi szervezet javára rendelhetjük.
Legyen szabad ajánlanunk az első helyre a

**Magyarországi Evangélikus Egyház**-at

(**technikai száma: 0035**),

illetve a második helyre alapítványunkat, melynek neve:
**Szolnoki Evangélikus Gyülekezetért Alapítvány**

(**adószáma: 18832945-1-16**)!

A teendő rendkívül egyszerű. Az itt megjelölt adatokat közölje munkáltatójával, vagy az adóbevalláshoz mellékelt, erre rendszeresített rendelkező nyilatkozatot töltse ki értelemszerűen, és csatolja adóbevallásához. A könnyebbség kedvéért kitöltve is **elkészítettük a rendelkező nyilatkozatot, melyet** ide kattintva **letölthet**. Így már csak a nyomtatás és a továbbítás van hátra. Kérésére nyomtatott formában is szívesen küldünk ilyen nyilatkozatot Önnek.

Ne feledje, hogy az egyház részére történő felajánlása akkor is érvényes és értékes, ha nincs módja nagy összeget adni ilyen módon, hiszen a felajánlások száma is összegződik!

Az alapítvány részére felajánlott összeget az alapítvány céljaira (gyermekek és ifjúság körében végzett munka, szabadidő hasznos eltöltése, táborok szervezése, idősek látogatása, gondozása, jótékonysági akciók szervezése, stb.) használjuk föl, és a hatályos jogszabályoknak megfelelően számolunk el vele.

Köszönjük felajánlását!

Történet