Oltalom Szeretetszolgálat - Nyíregyháza

Oltalom Szeretetszolgálat - Nyíregyháza
Központ

Szolgálatunk a megalakulása óta az intézmény jelleget választotta magának, hiszen a különböző ellátási típusok, amelyek részlegek formájában működnek, önállóan nehezen tudnák a szolgáltatások biztosításához szükséges tárgyi és személyi feltételeket garantálni. Mivel mindezek az ellátási típusok, amelyek a hajléktalan célcsoport profiljához tartoznak, egy fenntartás alatt működnek. Így az integráció kialakítása és működtetése egyértelművé vált, attól függetlenül, hogy a részlegek különböző telephelyeken nyújtják szolgáltatásaikat. Központunkban ülésezik az igazgatótanács ügyrendje alapján, itt végzi munkáját az intézmény vezetősége, az intézmény szakmai irányítására hivatott személy és apparátusa, (foglalkoztatás szervező), itt ülésezik a szakmai irányításra hivatott testület, a részlegvezetők testülete, a gazdasági feladatok szervezését koordináló gazdasági vezető és apparátusa (gazdasági ügyintézők és pénztáros).

*Székhelye*: Nyíregyháza, Kassa köz 3.

Telefon / Fax: (42) 500-946

E-mail: oltalom@lutheran.hu