Gyülekezet
Örök Élet vasárnap

Kedves Testvérünk!

Ebben az évben, november 22. az Egyházi esztendő utolsó napja, az Örök élet vasárnapja. Evangélikus Egyházunk szertartása szerint, ezen a vasárnapon megemlékezünk minden Testvérünkről, akik az elmúlt egyházi évben haltak meg és egyházi szertartással temettünk el. A november 22. vasárnapi istentiszteleten - a nagyszénási evangélikus templomban - felolvassuk az elhunytak névsorát, mindenki emlékére egy-egy gyertyát gyújtunk, majd közös imába foglaljuk nevüket.

Szeretettel hívjuk meg önt és szeretteit a 10,00 órakor kezdődő istentiszteletre , amikor imába foglaljuk kedves halottjának is a nevét.

"Isten örök életet adott nekünk, és ez az élet az ő Fiában van." (1Jn 2,25)

Nagyszénás, 2009. novemberében

Erős vár a mi Istenünk !

Vakáció