Gyülekezet

Adóigazgatási azonosítószám: 18379929-1-04

NAGYSZÉNÁSI EVANGÉLIKUS EGYHÁZÉRT ALAPÍTVÁNY

• célja:
    • A nagyszénási evangélikus templom szükséges mértékű korszerűsíttetése.
    • Kivitelezési tervek elkészíttetése.
    • Lelkészi szolgálati lakás és hozzá tartozó gyülekezeti közösségi házrész építtetésének megvalósítása
  • jellege:
    • Az alapítvány nyitott, ahhoz bármely belföldi vagy külföldi magán és jogi személy, jogi személyiséggel rendelkező egyéb szervezet vagy személyegyesülés készpénz, értéket megtestesítő dolog, vagyoni értékű jog vagy tevékenység felajánlásával csatlakozhat. Az alapítvány fogad "célzott adományokat" amelyek alapvető célkitűzéseivel összefüggő egy-egy konkrét tevékenység támogatására használhatók fel, az adományozóval történt előzetes megegyezés szerint, valamint az alapítvány cél megvalósítását szolgáló egyéb adományokat.

Szeretettel kérjük, és köszönjük a Nagyszénás és a község temploma iránt kötődést érzők adományait.

Bankszámlaszám: 53300043-11029403 Gádoros és vidéke Takarékszövetkezet

Adóigazgatási azonosítószám: 18379929-1-04

Kapcsolatfelvétel
Lelki táplálék