Sárszentlőrinci Evangélikus Egyházközség

Sárszentlőrinci Evangélikus Egyházközség

Kedves Barátaim!

Akiknek ezt a levelet eljuttatom, mindnyájan személyes ismerőseim között vagytok jegyezve. Kéréssel szeretnék fordulni hozzátok. Kicsiny falunkban évek óta küzdünk azért, hogy a fejlődés ne álljon meg, ne visszafelé forduljon, hanem előre haladhasson. Munkánk egyik eszköze Népfőiskolai Alapítványunk. Az alapítvány széles körű tevékenységéről az alábbi linkre kattintva http://www.dunatv.hu//video/videoplayer?video=1_387446 megtekinthettek egy kis filmet, melyet a Duna Tv készített. Kérlek Benneteket, ha tehetitek, ötleteitekkel, adományotokkal vagy jövedelmetek 1 %-os felajánlásával támogassátok tevékenységünket. Ha munkánkat támogatásra méltónak ítélitek, legyetek szívesek, küldjétek tovább ti is ismerősi körötöknek levelünket.

Bízva megértésetekben, jóindulatotokban, segítségetekben, sok szeretettel köszöntelek benneteket.

Karl Jánosné Csepregi Erzsébet (Erzsi) A Sárszentlőrinci Evangélikus Gyülekezet lelkésze, A Zsivora György Népfőiskolai Alapítvány kuratóriumának elnöke

Alapítványunk adatai: Zsivora György Népfőiskolai Alapítvány 7047, Sárszentlőrinc, Petőfi u. 45. Adószám: 18851863-2-17 Számlaszám: 70600195-11095897-00000000