Sághy Balázs 2003. augusztus 1-jei hatállyal kapott segédlelkészi kinevezést Ágfalvára és Sopronbánfalvára. Deák Ágota 2003. augusztus 15-i hatállyal kapott segédlelkészi kinevezést a Győri Evangélikus Egyházközség nádorvárosi lelkészi körzetébe. Vincze Katalin megbízást kapott iskolalelkészi szolgálatra a soproni Berzsenyi Dániel Ev. Gimnázium (Líceum) és Kollégiumába 2003. augusztus 15. és 2004. június 30. között. Szűcs Kálmán farádi helyettes lelkészi megbízásának hosszabbítása 2004. július 31-ig. Verasztó Sándor és Verasztóné Mosoni Edit lelkészek 2003. július 1–2003. augusztus 15-ig kaptak helyettes lelkészi kinevezést a Tab és Vidéke Evangélikus Egyházközségben. Lampért Gábor helyettes lelkészi megbízása 2003. augusztus 15-i hatállyal a Kötcsei Egyházközségben megszűnt. Havasi Kálmán ny. lelkész 2003. augusztus 15. és 2005. július 31. között kapott helyettes lelkészi kinevezést Kötcsére. Szigethy Szilárd segédlelkész 2003. augusztus 15. és 2004. augusztus 14. között kapott helyettes lelkészi kinevezést Tab és Környéke Evangélikus Egyházközségbe. Zügn Tamás 2003. május 16–2004. április 30. kapott helyettes lelkészi kinevezést a Kőszegi Evangélikus Egyházközségben. Kerekes Csaba helyettes lelkészi megbízásának hosszabbítása az Uraiújfalui Egyházközségben 2003. november 30-ig. Kalincsák Balázsné Varga Katalin 2003. augusztus 1-jei hatállyal iskolalelkészi, hitoktatói megbízást kapott a kőszegi Evangélikus Mezőgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskolában. Verasztó János helyettes lelkészi kiküldése a Büki és a Szakonyi Egyházközségekbe 2003. július 15. és 2003. október 31. között. Pintér Mihály esperes kinevezést kapott a Honvédelmi Minisztériumtól 2003. május 1-jei hatállyal tábori lelkészi szolgálatra. Koczor György espereshelyettes, lelkész 2003. május 1-jei hatállyal, teljes hatáskörrel, átvette az egyházmegyei ügyeket. Pintér Mihály Várpalotai és Tési Egyházközségekbe szóló helyettes lelkészi megbízásának hosszabbítása 2003. augusztus 13-ig. Győr Sándor helyettes lelkészi szolgálatának hosszabbítása 2004. június 30-ig a Pétfürdő-Berhidai Evangélikus Missziói Egyházközségben. Nagy Zoltán helyettes lelkészi szolgálata Nagyalásony-Dabrony-Nemesszalóki Társult Egyházházközségben 2003. augusztus 15–2004. augusztus 14-ig. Dorn Réka kiküldése segédlelkészi szolgálatra a Kerta-Veszprémgalsai Társult Egyházközségbe 2003. augusztus 15-i hatállyal. Szabóné Nyitrai Márta kiküldése segédlelkészi szolgálatra a Marcalgergelyi-Szergényi Egyházközségbe 2003. augusztus 15-i hatállyal. Erdélyi Réka kiküldése segédlelkészi szolgálatra a Sikátori Egyháközségbe 2003. augusztus 15-i hatállyal.

Regionális hozzárendelés: Nyugati (Dunántúli) Egyházkerület

Evangélikus Egyház Online újságok Evangélikus Élet Archívum 2003 30 Segédlelkészi kiküldések és helyettes lelkészi megbízások a Magyarországi Evangélikus Egyház Nyugati (Dunántúli) Egyházkerületében