Gyóni Evangélikus Egyházközség

Gyóni Evangélikus Egyházközség
Beszámolók
Jótékonysági szeretetvendégség 1/2008

Istennek hálát adva beszámolhatunk arról, hogy rendben, komoly érdeklődés mellett zajlott le ezévi első jótékonysági szeretetvendégségünk.
Az alkalom rövid áhítattal kezdődött, amelyben lelkésznőnk a Krisztusba vetett bizalom megerősítő erejéről szólt. Elhangzott, hogy a világban vajmi kevés esélyünk van a gonosszal szemben, ha nem kérünk Istentől segítséget.
A bátorító szavak után kezdetét vette a lelkészházaspár bemutatkozása, amelynek segítségével a gyülekezet betekintést nyerhetett egyházunk miskolci középiskolájának életébe, és a borsodi szorványban működő szolgálatba is.
A bemutatkozást az est jótékonysági része, a tombolahúzás követte. A jelenlévők gondoskodtak nyereménytárgyakról, amelyeket aztán kisorsoltunk. A nyeremények között volt kávé, ital, ropogtatni való, sőt még egy fényképezőgép is. A sorsolás jó hangulatban telt, minden társaság kapott valamit, aminek örülni lehetett.
Gyülekezetünk a jótékonysági estnek köszönhetően egy áldott, jó hangulatú együttléttel, és anyagiakkal is gazdagodott. Köszönet Istennek és a gondos háziasszonyoknak.
Izgatottan várjuk a következő estét, ahol nagyon érdekes előadásnak nézünk elébe.

Ökumenikus imahét 2008
Tereprendezés
Karácsonyi kézműves délután 2008
Beszámoló-archívum
Böjti sorozat I.
Képriport a 2006-os napközis táborról
Pénztárosok és tisztségviselők találkozója
Acélparipán a Szélrózsára
Jótékonysági szeretetvendégség 2/2008
Jótékonysági szeretetvendégség 3/2008
Gyermek szeretetvendégség 2008/4
Jótékonysági szeretetvendégség 1/2009
Tanévzáró tábortűz
Vendégségben voltunk

Gyülekező
"Mindenre van erőm a Krisztusban..."
Az izgatott fiatalság
Feszült várakozás
Tombolagyártás
Laci bácsi kollekciója
Ott a nyertes!
"Mit is sorsoljunk még ki?"
Feri nyereményt oszt
Nem csalás, nem ámítás