Medgyesegyházai Evangélikus Egyházközség

Medgyesegyházai Evangélikus Egyházközség
Anyakönyvi hírek, 2009 advent-2010

KERESZTELÉSEK: Noémi Éva (Petz Tamás és Gulyás Zita gyermeke), Csilla Tamara (Vrbovszki Mihály és Berta Beatrix gyermeke). Attila Bence (Kiss Attila és Tárnok Ágnes gyermeke) **Az Úr áldja meg a gyermekeket és adjon szüleiknek erőt és kitartást felnevelésükhöz!**

ESKÜVŐK: Tóth Károly és Kotroczó Edit Mónika, valamint Madari Attila és Tóth Anikó. **Az Úr áldja meg bejövetelüket és kimenetelüket.**

TEMETÉSEK: Rálik Pál (63), Zsíros Mihály (87), Sándor Gábor (73), özv. Dobroczki Pálné (92), Bozsó István (67), Liszkai Pál (36), özv. Lágler Józsefné sz. Vereska Zsófia (92), Lukács Ferenc (58), özv. Szamosi Mihályné sz. Komora Erzzébet (89), özv. Zsíros Györgyné sz. Gyeraj Mária (89), Flender András (78), Takács József (56), Nyitrai Károly (84), Kelle János (88), Kovács József (80), Nagy Ferenc (85),Kovács István (68), Dr. Gubcsó Endre (70), Megyeri József (62), Rajtár Pálné (62), Kostyálik Tibor ( 91), Hrabovszki Pálné sz. Czuth Mária (81), Zsíros Pálné sz. Chovanyec Mária (94), István József (68), Szlávik János (82) Krisztus mondja: **Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is él..** Emlékük legyen áldott és találkozásunk örömteli.

Farsang, 2011
Gyülekezeti munkatárs képzés