Gyóni Evangélikus Egyházközség

Ébredő Gyülekezet
2005 Konfirmáció táján
Bibliaiskola

Lelkészeink nagyon szeretnek tanítani! Az iskolai hittanórák mellett szerda esténként már negyedik éve bennünket, felnőtteket is megismertetnek egy-egy bibliai könyvvel. Idén az Apostolok Cselekedeteivel foglalkoztunk.

Jó volt hétről hétre találkoznunk, bibliát olvasnunk és hallgatni a magyarázatokat. Ha valamit nem értettünk, bátran megkérdezhettük. Felnőttként olyan mondanivalójával ismerkedtünk meg a Bibliának, amit annak idején, gyermekfejjel még nem értettünk meg. Nem kellett szorongnunk a felelésektől, számonkérésektől. Baráti hangulatban, gyorsan teltek az órák, sokszor csodálkoztunk, hogy már el is ment a tanulásra szánt idő.

Valamennyiünk nevében köszönöm lelkészeink áldozatos munkáját. Reméljük, hagyományt teremtünk, és következő tanévben folytatjuk a tanulást.

**Hendéné Újvári Andrea**

Dabas, 2005. május