Evangélikus Egyház - Online újságok - Evangélikus Élet - Archívum - 2009 - 11 - Tisz­telt Ol­va­só­ink!

Tisz­telt Ol­va­só­ink!

Ta­valy de­cem­ber­ben – elő­ző évi kez­de­mé­nye­zé­sünk ered­mé­nyes­sé­gét látva – új­ra meg­hir­det­tük tá­mo­ga­tói ak­ci­ón­kat. Mint is­me­re­tes, (új­ra) azt kér­tük elő­fi­ze­tő­ink­től: ha mód­juk van rá, az elő­fi­ze­té­si díj­nál na­gyobb össze­get jut­tas­sa­nak el ki­adónk­hoz, hogy a be­folyt összeg­gel tá­mo­gat­ni tud­juk olyan ol­va­só­ink elő­fi­ze­té­sét, akik szá­má­ra a meg­emel­ke­dő dí­jak anya­gi ne­héz­sé­ge­ket okoz­nak.

1. március 5-ig 123 befizetésből kap­tunk na­gyobb össze­get a szük­sé­ges­nél; az össze­gyűlt tá­mo­ga­tás 246 135 Ft volt.

Kö­szön­jük mind­azok­nak a tá­mo­ga­tást, akik fon­tos­nak tar­tot­ták, hogy la­punk le­he­tő­leg min­den ré­gi ol­va­só­já­hoz el­jut­has­son az idén is.

***

Ez­úton sze­ret­nénk fel­hív­ni a fi­gyel­mü­ket ar­ra, hogy to­vább­ra is él pá­rat­lan pá­ros ked­vez­mé­nyünk, amely­nek ke­re­té­ben elő­fi­ze­tő­ink je­len­tős ked­vez­ménnyel hosszab­bít­hat­ják meg elő­fi­ze­té­sü­ket, ha új elő­fi­ze­tőt to­bo­roz­nak az Evan­gé­li­kus Élet ol­va­só­tá­bo­rá­ba – rá­adá­sul az új elő­fi­ze­tő is ked­vez­mény­ben ré­sze­sül!

Ne­gyed­éves elő­fi­ze­tés ese­tén mind­ket­ten plusz egy hó­na­pig in­gyen kap­ják új­sá­gun­kat. Az „aján­dék­hó­na­pok” szá­ma az elő­fi­ze­tés idő­tar­ta­má­val ará­nyo­san nő: fél­éves elő­fi­ze­tés­hez két, há­rom­ne­gyed éves­hez há­rom, egész éves­hez pe­dig négy to­váb­bi hó­nap az aján­dék.

A rész­le­tek­kel kap­cso­lat­ban ke­res­sék az Evan­gé­li­kus Élet szer­kesz­tő­sé­gé­ben Vi­tá­lis Ju­dit kol­lé­ga­nőn­ket.

***

Vé­ge­ze­tül egy öröm­te­li hír. A 2008. de­cem­ber 7-ei Evan­gé­li­kus Élet­ben nye­re­mény­sor­so­lást hir­det­tünk azon elő­fi­ze­tő­ink kö­zött, akiknek 2009. ja­nu­ár 6-án, víz­ke­reszt ün­ne­pén ér­vé­nyes Evan­gé­li­kus Élet-elő­fi­ze­tésük van. A sor­so­lás nyer­te­se Fé­nyes Mi­hály nagy­tar­csai (Pe­tő­fi ut­ca) elő­fi­ze­tőnk. Nye­re­mé­nye: má­sod­ma­gá­val té­rí­tés­men­te­sen részt ve­het a ba­la­ton­szár­szói Evan­gé­li­kus Kon­fe­ren­cia- és Misszi­ói Ott­hon 2009. má­jus 29. – jú­ni­us 1-jei, pün­kös­di hosszú hét­vé­gé­jén. Gra­tu­lá­lunk!

Ken­deh K. Pé­ter, a Lu­ther Ki­adó igaz­ga­tó­ja

Emlékezetes szimbolika
Vá­lo­ga­tás a De­ák té­ri temp­lom­ban meg­ren­de­zett, erő­szak el­le­ni csen­des együtt­lét részt­ve­vő­i­nek imád­sá­ga­i­ból
Rajz­film­től – teo­ló­gi­á­ig
Ke­gye­lem­ből él­ni
Az órás­mes­ter
HE­TI ÚT­RA­VA­LÓ
Lu­ther és a Bib­lia – gyer­mek­raj­zo­kon
Bib­li­ai sze­rep­lők a kő­bá­nyai szín­pa­don
„A hit va­ló­ban egy­más test­vé­re­i­vé te­szi az em­be­re­ket, mert Krisz­tus előtt min­den­ki egyen­lő, nem azt né­zi, hogy ki mi­lyen nép­hez tar­to­zik”
„Csak­a­zér­tis-há­la­adás”
Az egész­ség nap­ja Győ­rött
Észa­ki or­vos­ta­lál­ko­zó
Szö­vött me­ta­fo­rák
Fel­ügye­lői kon­fe­ren­cia
Sze­re­tet­ver­sek Ke­len­föl­dön
Összesítették az egyéni adó­fel­aján­lá­sokat
Öku­me­ni­kus is­ten­tisz­te­let Veszprémben
Má­sok gond­ja a mi gon­dunk
Női vi­lág­ima­na­pi öku­me­ni­kus al­ka­lom Cell­dö­möl­kön
Cigányte­me­tés – roma lélek
Dé­li ha­rang­szó Solt­vad­kert­ről
Kosárlabda- di­ák­olim­pia
„A mig­rá­ció nem prob­lé­ma, ha­nem le­he­tő­ség”
A mahem-től az ekme-ig
El­hunyt Gya­pay Gá­bor
Ima Ge­ner­sich An­tal kolozsvári sír­já­nál
A widge­tek di­a­da­la
For­ra­da­lom – böjt­ben
Püs­pö­kök a csa­lá­dok meg­erő­sí­té­sé­ért
A pres­bi­te­rek szol­gá­la­ta – hely­zet­kép a püs­pök sze­mé­vel
Mi va­ló – már­ci­us idu­sá­ra?
Felelősségvállalás a teremtett világért
Agen­da 21
A hét nap cso­dá­ja
Tisz­telt Ol­va­só­ink!
Lel­ki­is­me­re­tünk ün­ne­pe
A csi­kó­sok ez­re­de­se
A Gel­lért-he­gyi Ci­ta­del­la
Al­más gom­bóc
Sze­münk előtt a Bá­rány
Oratio œcumenica
Ked­ves Gye­re­kek!
ÉnekKincsTár
Krisz­tus, ár­tat­lan Bá­rány

Evangélikus Egyház Online újságok Evangélikus Élet Archívum 2009 11 Tisz­telt Ol­va­só­ink!